טלפון: 072-3301432 דוא"ל: tgl@013.net כתובת: רח' החצב 10, אזור, 58001

כלי העבודה והגינון

המשתלמים בישראל

טכנוגן לכל הינה יבואנית בלעדית של ציוד ממגוון החברות המובילות בעולם ומציעה חווית קנייה ייחודית לגנן החובב, לגנן המקצועי ולחקלאי. 

תמצאו אצלנו מגוון אדיר של כלי גינון וכלי עבודה חשמליים ונטענים מכל הסוגים בכל רמות המחיר. ניתן לרכוש ONLINE דרך האתר ולקבל במשלוח או איסוף עצמי.

כלי עבודה נטענים
מכסחות דשא
כלי עבודה
כלי גיזום

כלי גינון

בין אם אתם חקלאים, גננים או בעלי גינות פרטיות. בטכנוגן לכל תמצאו מגוון רחב של כלי גינון חשמליים, מנועיים, נטענים וידניים.

כלי עבודה

בטכנוגן תמצאו את כלי העבודה ממגוון המותגים הטובים והמשתלמים בישראל. כלי עבודה חשמליים ונטענים לאנשי מקצוע וחובבים.

מעבדה

בין אם אתם חקלאים, גננים או בעלי גינות פרטיות. בטכנוגן לכל תמצאו מגוון רחב של כלי גינון חשמליים, מנועיים, נטענים וידניים.

מבצעים

על חכמת ההמונים שמעתם? לכן בכל חודש נציע לכם את המוצרים הנמכרים ביותר של החודש הקודם במחירי מבצע.

מוצרים שהיו צריכים למציא מזמן

טאבון למנגל

תפתיעו את המשפחה עם פיצות כמו באיטליה. טאבון פיצה עם אבן שמוט המתלבש על כל מנגל ומגיע ל300 מעלות.

מסור ידני נטען

שעתיים לטעינה מלאה ויש לכם מסור חרב עוצמתי לכל עבודה בבית ובחצר. נסו אותו הוא חותך כל דבר

מברגת USB

מברגת USB עם ראשים מתחלפים לעבודות עדינות ואף יותר. תמיד בהישג יד. 

כלי עבודה המשתלמים בישראל

טכנו גן לכל  – מהיבואנים הותיקים בישראל של כלי עבודה איכותיים, ממותגים בינלאומיים  ובאיכות ללא פשרות. באתר האינטרנט שלנו, תוכלו למצוא מגוון גדול ברמות מחירים שונות של כלי עבודה למקצוען ולחובב. במסגרת השירות המקצועי שלנו, אנו גאים ביכולתנו להתאים את הכלי הנדרש לאדם / למקצוע / לעבודה הנדרשת ללא הוצאות מיותרות. לרשותכם מגוון של כלי עבודה חשמליים, כלי עבודה נטענים, גנרטורים, קומפרסורים, מסורים, רתכות, משאבות, מכונות שטיפה ועוד…. 

אנו מספקים שירותי השכרת כלי עבודה ומכירת כלי עבודה יד שנייה, לקבלת הצעות מחיר אנא פנו אלינו למשרד בטלפון טלפון: 072-3301432.

כלי גינון למקצוען ולחובב.

 כלי גינון איכותיים ובעלות תועלת הגבוהה בישראל –  לחקלאי, לגנן המקצועי ולגנן החובב, ממותגים בינלאומיים מוכרים ובאיכות ללא פשרות. באתר האינטרנט שלנו, תוכלו למצוא מגוון גדול של כלי גינון. במסגרת השירות המקצועי שלנו, אנו גאים ביכולתנו להתאים את הכלי הנדרש לאדם / למקצוע / לעבודה הנדרשת ללא הוצאות מיותרות. ברשותנו שפע של כלי גינון – מסורי שרשרת, חרמשים, מכסחות דשא, מפוחים ושואבי עלים, מתחחות אדמה, מנערות זיתים, מרססים כלי גיזום, מקדחי אדמה ועוד.

אנו מספקים שירותי השכרת כלי גינון ומכירת כלי גינון יד שנייה, לקבלת פרטים על המלאי הקיים, אנא פנו אלינו למשרד.

דברו איתנו