כלי עבודה

כלי עבודה

כלי עבודה

כלי עבודה נטענים חשמליים וידניים ממיטב החברות המובילות בעולם.

למה טכנוגן?

כלי העבודה החזקים בישראל

כלי עבודה קונים אצל המקצוענים! 

בטכנוגן לכל, תמצאו כלים נטענים וחשמליים ממיטב החברות ברמת עלות-תועלת הגבוהה בישראל.  מברגות, מקדחות, מסורים משאבות, גנרטורים, קומפרסורים ועוד..  

כלי העבודה הפופולריים באתר

מברגות

החל מ 145 ש"ח

מברגות וכלי עבודה נטענים מתוצרת AIMSAK הקוריאנית. המברגות המשתלמות בעולם
למגוון

כלי עבודה חשמליים

החל מ 305 ש"ח

מקדחות, מסורים מכל הסוגים, משחזות וכל סוגי כלי העבודה החשמליים באיכות והאמינות של טכנוגן
למגוון

גנרטורים

החל מ 399 ש"ח

גנרטורים מחוללי זרם, גנרטורי אינוורטר וגנרטורים מושתקים.
למגוון

מכונות שטיפה

החל מ 1340 ש"ח

מכונות שטיפה מקצועיות (גרניק) בלחצים גבוהים לשימושי תעשייה וניקיון
למגוון

משאבות

החל מ 735 ש"ח

משאבות טבולות, משאבות טורבינה ומשאבות להגברת לחץ במחירים הטובים בישראל
למגוון

מסורים

החל מ 35 ש"ח

מרססי לחץ ידניים, מרססי גב ומרסים מקרוניים
למגוון

קומפרסורים

החל מ 640 ש"ח

קומפרסורים בכל הרמות לשימוש מקצועי ותעשייתי.
למגוון

רתכות

החל מ 195 ש"ח

רתכות אלקטרוניות ואביזרי ריתוך.
למגוון

מה חושבים הלקוחות על הכלים שלנו

רכשתי מטכנוגן שתי מברגות נטענות של איימסק. אחת בעיקר לעבודות הברגה והשנייה לעבודות הברגה בקדיחה. קיבלתי איתן שתי סוללות ליתיום, מטען ומזוודה. למרות שהוצגו בפני כל ההשוואות הייתי סקפטי. אבל המחיר.. היום אחרי 4 שנים אני יכול לומר בביטחון – מדובר במברגות מקצועיות שעובדות ועובדות, לא מתעייפות במחיר ועושות בית ספר למותגים היקרים מהם פי 2 ו 3

נועם כהן

אני חושב שהייתי בין הראשונים שעשה דשא סינטטי. הייתי מפעיל מפוח כמעט כל יום על מנת לסלק עלים ולכלוך שהצטבר על המרבד. אבל אין מה לעשות, לכלוך שאתה מסלק לשולי הגינה חוזר תמיד עם רוח ראשונה. עד שרכשתי מטכנוגן שואב עלים לדשא סינטטי. במחיר של מכסחת דשא פשוטה טל המליץ לי על שואב עלים רב עוצמתי ששואב הכל! אבל הההכל. והאיכות? טפו טפו..

יעקב אברהם

גנרטורים לשימוש ביתי ומקצועי


רתכת אלקטרונית ושימושים

כלי עבודה יד 2

כלי עבודה החזקים והמשתלמים בישראל

כלי עבודה שעובדים ועובדים

ועובדים ועובדים ועובדים ועובדים ועובדים ועובדים…..

חשבתם פעם מה ההבדל בין כלי העבודה המקצועיים הנמצאים בשימוש בעלי מקצוע לבין כלי עבודה זולים בהם משתמשים רוב משקי הבית? 

אם אמרתם מחיר אתם צודקים, אבל מה באמת קובע את המחיר? כאשר מדובר בכלי עבודה המחיר נגזר מאיכות המוצר המתבטא בהספק המנוע ובמספר שעות העבודה שהוא יכול לתת ואם מדובר בכלי עבודה נטען מצטרף פרמטר נוסף שהוא עוצמת הסוללה.

כלי העבודה של טכנוגן המשתלמים בישראל

הרכיב המשפיע על קביעת איכותו של כלי עבודה חשמלי או ציוד גינון חשמלי, הוא אורך החיים שלו – שעות העבודה אותן ניתן להפיק ממנו. כלומר, מנוע של ציוד חשמלי איכותי יפיק שעות עבודה רבות יותר, בעוד שמנוע של ציוד חשמלי מאיכות ירודה ישבוק חיים לאחר זמן קצר בהרבה. כך שבחירתה של טכנו גן דווקא בכלי העבודה ובציוד הגינון החשמליים הספציפיים אותם היא מייבאת, נסמכת על השילוב שבין הקריטריון של האיכות (כאמור – מספר שעות עבודה גבוה) לבין מחירם המשתלם לצרכן של המוצרים.

 

כלי עבודה להשכרה

השכרת כלי עבודה לכל מטרה בטכנו גן. אם אתם אנשי מקצוע או חובבנים, המחפשים ציוד לצורך פרויקט  חד פעמי, או השלמת פערים עד שהרכש החדש יגיע ? בואו אלינו ותמצאו כלי עבודה להשכרה ושירותי השכרת כלי גינון. מגוון המוצרים שבחנות משתנה בין תקופה לתקופה, לכן אל תתמהמהו, התקשרו או בקרו אותנו בחנות או באתר וקבלו הצעה מפתה על השכרת כלי עבודה.

המוצרים הנפוצים להשכרה הם:

גנרטורים.
מסורי שרשרת.
מתחחות אדמה.

כלי עבודה יד שנייה

בטכנו גן לכל מלבד ייבוא ומכירה של מוצרים איכותיים, מוכרים גם כלי עבודה יד שנייה וכלי גינון יד שניה. בעלי מקצוע רבים ואף חובבים, אינם מעוניינים תמיד להשקיע כסף רב ברכישת ציוד חדש ויקר. רכישת ציוד משומש. מתוחזק ובמצב טוב הוא ללא ספק פתרון חלופי וטוב למטרות רבות.

כנסו לטכנו גן, קבלו ייעוץ והצעות מפתות על מגוון כלי עבודה יד שנייה וכלי גינון יד שניה שבמלאי, אשר יתנו מענה לצרכיכם במחירי רצפה. במלאי החנות תוכלו למצוא בדרך כלל כלי עבודה יד שנייה מהמגוון הבא:

  • גנרטורים.
  • כלי גינון מכניים וחשמליים (חרמשים, מכסחות דשא, מסורים, מכונות שטיפה, מדחסים ועוד).

 

 אספקת כלי עבודה למגוון רב של לקוחות

טכנו גן מתמחה באספקת כלי גינון מקצועיים לא רק ללקוחות פרטיים, אלא בראש ובראשונה גם כלי עבודה לעוסקים בתחום הבנייה והשיפוצים. כמו כן, בין לקוחותינו ניתן למנות חברות רבות, בסיסי צה"ל, מוסדות וארגונים.

אנו מציעים גם שירותי השכרת כלי עבודה וגינון לכל מטרה ומעבדת תיקון מקצועית. בנוסף תיהנו אצלנו משירות אישי והדרכה מקצועית על כל כלי שתרכשו.

טכנו גן ממוקמת ברחוב החצב 10 באזור התעשייה אזור. אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם.

אנחנו נשמח להסביר לכם בסבלנות אודות כל פריט ולספק לכם טיפים ועצות לתחזוקה נאותה רוצים לדעת עוד? אל תהססו: פנו אלינו ואנו נשמח להיענות לכם!

אם לא מצאתם את מבוקשכם מתוך מגוון הכלים שלנו נשמח לדעת על כך ולדאוג למלאי בהקדם.


כתבו לנו